Újra darts versenyen mérték össze tudásukat Tiszakécskén
A versenyzők május 23-én vették célba a darts táblákat a művelődési központ emeleti nagytermében.

Újabb nyílt darts versenyt szerveztünk 05.23-án az Arany János Művelődési Központban. Családias hangulatban, 20 fővel vágtunk neki a versenynek. A pünkösdi hétvége miatt sokan elutaztak, így sok állandó versenyzőnk maradt távol. Ettől függetlenül magas színvonalú versenyt bonyolítottunk le – tájékoztatta hírportálunkat Palásti László főszervező.

Szeretném ezúton is megköszönni Vámos Tamás támogatását is. Tomi már lassan tiszteletbeli klubtársunk lesz, annyi versenyünkön részt vett már. Mindig sportszerű hozzáállása és jó kedve példaértékű!

Most a verseny előtt azzal keresett meg minket, hogy szeretne felajánlani egy 20.000 forintos utalványt tombolába és egy 5.000 forintos vásárlási utalványt pedig a legfiatalabb játékosnak, amit darts szaküzletbe tudnak majd felhasználni a nyertesek. Köszönjük ezúton is.

Különlegesség volt még, hogy egy óriás darts nyíl is kisorsolásra kerül. Köszönjük a MantalArt munkáját!
Eredmények:
Open kategória díjazottjai:
1. Palásti László (Tiszakécskei Darts Club)
2. Beszteri László Attila
3. Szabó Ádám (Orosházi Darts Sport Egyesület)

Amatőr kategória:
1. Vámos Tamás
2. Fekete Árpád (Tiszakécskei Darts Club)
3. Varga Viktor (Tiszakécskei Darts Club)
Legmagasabb kiszálló:
Kondor György 124 (Szolnoki Baglyok DC)
Legtöbb 180:
Szabó Ádám 7db (Orosházi Darts Sport Egyesület)

Köszönjük az Arany János Művelődési Központnak a helyszín biztosítását és köszönjük támogatóinknak, mezszponzorainknak. A következő versenyünket júliusban szeretnénk megrendezni, ami a hagyományokhoz hűen emlékverseny lesz. További részletekkel hamarosan jövünk! – zárta gondolatait Palásti László
szöveg és fotók: Kécskei Krónika
