Több évtizedes hagyománya van a Tiszakécskei Aszfaltrajzversenynek
A Városi Könyvtár szervezésében idén május 28-án tartották meg az aszfaltrajzversenyt a Piactéren.


Az aszfaltrajzverseny eredménye:
Alsó tagozat:
1. helyezett: Nagy Csenge, Móricz Zsigmond Általános Iskola 4. osztály
2. helyezett: Gyapjas Luca, Móricz Zsigmond Általános Iskola 3. osztály
3. helyezett: Orosházi Máté, Móricz Zsigmond Általános Iskola 4. osztály
4. helyezett: Kosik Emili, Móricz Zsigmond Általános Iskola 3. osztály
5. helyezett: Váradi Bence Béla, Református Általános Iskola 3. osztály
6. helyezett: Ürmös Dzsenifer, Móricz Zsigmond Általános Iskola Eltérő Tantervű Tagozat 4. osztály
Különdíjban részesült:
Kiss Luca, Református Általános Iskola 3. osztály


Felső tagozat:
1. helyezett: Zombori Csilla, Móricz Zsigmond Általános Iskola 6. osztály
1. helyezett: Zoboki Zita, Móricz Zsigmond Általános Iskola Eltérő Tantervű Tagozat 7. osztály
2. helyezett: Seres Dominik, Móricz Zsigmond Általános Iskola Eltérő Tantervű Tagozat 6. osztály
2. helyezett: Orosházi Panka, Móricz Zsigmond Általános Iskola 6. osztály
3. helyezett: Mészáros János, Móricz Zsigmond Általános Iskola 5. osztály


Különdíjban részesültek:
– Kovács Hanna, Móricz Zsigmond Általános Iskola 5. osztály
– Varga Kevin, Móricz Zsigmond Általános Iskola Eltérő Tantervű Tagozat 6. osztály
Az idei mottó „Nálatok laknak-e állatok?”
A zsűri tagjai: Verebély Veronika, Támadiné Fazekas Tünde, Radics Józsefné és Demeter Emese.
„Bölcs Bagoly-díj” : Törőcsik Petra /Móricz Zsigmond Ált. Isk. 8. oszt./


szöveg és fotók: Kécskei Krónika
A cikkben található fotók szerzői jogvédelem alatt állnak és a Kécskei Krónika tulajdonát képezik, felhasználásuk engedélyköteles!
