A Zeneiskola legifjabb növendékei léptek fel a hangversenyen
Zeneiskolánk Gida Gála hangversenyét május 27-én szerdán délután rendeztük meg, amelyen azok a növendékeink léptek fel, akik ebben a tanévben kezdték meg hangszeres tanulmányaikat.

A koncert remek hangulatban zajlott, a fellépő gyermekek magabiztosan és nagy lelkesedéssel mutatták be az elmúlt egy év során elsajátított tudásukat. Öröm volt látni, mennyit fejlődtek növendékeink ilyen rövid idő alatt. A hangverseny egyben azt is megmutatta, hogy a rendszeres zenetanulás milyen sokat ad a gyermekeknek: kitartást, figyelmet és sikerélményt is. Köszönöm kollégáim egész éves áldozatos munkáját, valamint a szülők támogatását és bizalmát, amely nagyban hozzájárul növendékeink fejlődéséhez és sikereihez – tájékoztatta a Kécskei Krónikát Bögös Dániel a Móricz Zsigmond Általános Iskola és Gimnázium Alapfokú Művészeti Iskolájának tagintézmény-igazgatója.

Zeneiskolánkban Tiszakécske egyik legkedvezőbb térítési díjú képzése érhető el, ahol magas színvonalú művészetoktatással várjuk a zenélni vágyó gyermekeket. A hangszeres tanulmány megkezdését általában harmadikos kortól javasoljuk. Elsősöknek és másodikosoknak pedig játékos zenei előképzőt indítunk minden intézményben, amely biztonságos átmenetet biztosít az iskola új kihívásai mellé. Szeretettel biztatjuk a leendő növendékeket és szüleiket, hogy csatlakozzanak zeneiskolánk közösségéhez! – emelte ki Bögös Dániel.

szöveg: Sánta László, fotók: Sipos Bence
A cikkben található fotók szerzői jogvédelem alatt állnak és a Kécskei Krónika tulajdonát képezik, felhasználásuk engedélyköteles!
