Élményparkba utaztak a gyerekek a jótékonysági koncert bevételéből
Mint arról korábban hírportálunkon beszámoltunk; Közel 370.000 forint gyűlt össze a február 28-án megtartott jótékonysági koncerten, amelyet a Fogd a Kezem Alapítványért tartottak az Arany János Művelődési Központban. A nemes cél az elmúlt napokban megvalósulhatott: május 27-én a Móricz Zsigmond Általános Iskola Eltérő Tantervű tagozatának diákjai közösen utazhattak el az ópusztaszeri Csillagösvény Élményparkba.

Ez év februárjában Zámbori Mariann tanárnő és zenész barátai jótékonysági koncertet szerveztek a Fogd a Kezem Alapítvány javára. A rendezvény bevételéből május 27-én a tagiskola diákjai és pedagógusai közösen utaztak el az ópusztaszeri Csillagösvény Élményparkba.

A hatalmas sövénylabirintusban a diákok és a felnőttek együtt gondolkodva, rejtvényeket megoldva találták meg a kiutat. Nagyszerű volt látni, ahogy a gyermekek önfeledten ugráltak, játszottak és minden játékot kipróbáltak.

,,Hálásan köszönjük Mariann néninek, a zenészeknek és a támogatóknak ezt a csodás lehetőséget! Bár mindenki alaposan elfáradt, felejthetetlen élményekkel tértünk haza.” – hangsúlyozták a résztvevők a megvalósult kirándulással kapcsolatban.

szöveg és fotók: Kécskei Krónika, MZSÁI Eltérő Tantervű Tagiskola
