Vigyázzunk közös értékeinkre!
Marosi-Kiss Krisztina Tiszakécske Város Önkormányzata Városgondnokságának intézményvezetője arról tájékoztatta a Kécskei Krónikát, hogy az elmúlt hetekben a Strand útra kihelyezett új virágládákból kitörték, illetve több helyről is ellopták a növényeket, virágokat.

Ezért is hívjuk fel a lakosság figyelmét arra, hogy óvjuk, vigyázzuk közös értékeinket, amelyek hozzátesznek településünk rendezett, szép közterületeihez, valamint becsüljük meg azon embertársaink munkáját, akik azért dolgoznak, hogy szebb környezetben tölthessük napjainkat Tiszakécskén!
szöveg: Sánta László, fotók: Sipos Bence
A cikkben található fotók szerzői jogvédelem alatt állnak és a Kécskei Krónika tulajdonát képezik, felhasználásuk engedélyköteles!
