Sikeresen mérettek meg a tiszakécskei gyerekek uszonyos úszásban
A Tiszakécskei Vizisport Klub úszószakosztálya tovább szélesítette sportági látókörét: versenyzőink a hétvégén az uszonyos úszás világában is kipróbálták magukat. Az új kihívás nemcsak izgalmas tapasztalatokat hozott számukra, hanem szép eredményeket is, hiszen az Uszonyos Úszás Diákolimpia országos döntőjében, „A” kategóriában képviselték iskoláikat – tájékoztatta hírportálunkat Petőfi Zoltán szakosztályvezető, felkészítő.

A rangos megmérettetésen versenyzőink becsülettel helyt álltak, és értékes helyezésekkel tértek haza:
Rahmann Sugár Samira Édua
- 50 m uszonyos gyorsúszás – 19. hely
- 100 m uszonyos gyorsúszás – 11. hely
Csizmadia Ambrus
- 100 m uszonyos gyorsúszás – 10. hely
Pálinkás Szabolcs
- 50 m uszonyos gyorsúszás – 23. hely
- 50 m uszonyos pillangóúszás – 17. hely
Petőfi Bulcsú
- 50 m uszonyos gyorsúszás – 4. hely
- 50 m uszonyos pillangóúszás – 6. hely
- 100 m uszonyos gyorsúszás – 3. hely

Gratulálunk minden versenyzőnknek a kitartó munkához és a szép eredményekhez! Büszkék vagyunk rájuk, hogy új sportágban is ilyen eredményesen képviselték szakosztályunkat – emelte ki Petőfi Zoltán.
A versenyzők felkészítői: Petőfi Zoltán, Bálint Zoltán
szöveg és fotók forrása: Tiszakécskei Vizisport Klub úszószakosztálya
