Faültetés a Föld napja alkalmából
A Móricz Zsigmond Általános Iskola alsó tagozatának kisdiákjai közös faültetésen vettek részt a Találkozások Házánál a Föld napjához kapcsolódóan április 20-án.

A diákok és a pedagógusok együtt ültettek el egy facsemetét a Találkozások Háza mellett, ezzel is hozzájárulva egy zöldebb jövőhöz. A faültetés nemcsak gyakorlati tevékenység volt, hanem szimbolikus jelentéssel is bírt: közös lépés a Föld megóvása érdekében.

Az iskolában megszervezett Föld napi programok sikeresen hívták fel a figyelmet a környezettudatosság fontosságára, és maradandó élményt nyújtottak minden résztvevő osztály számára.

A szervező pedagógusok ezúton is köszönetüket fejezik ki Tiszakécske Város Önkormányzata Városgondnokságának, akik biztosították a facsemetét az ültetéshez.

fotók: Sipos Bence/Kécskei Krónika
A cikkben található fotók szerzői jogvédelem alatt állnak és a Kécskei Krónika tulajdonát képezik, felhasználásuk engedélyköteles!
A Faültetés a Föld napja alkalmából bejegyzés először Kécskei Krónika-én jelent meg.
