Sikeres áldozatvédelmi konferenciát tartottak Tiszakécskén: több mint 150 szakember és 100 diák vett részt a programokon
Nagyszabású áldozatvédelmi konferenciával egybekötött tanácsülést rendezett a Bács-Kiskun Vármegyei Bűnmegelőzési Tanács a tiszakécskei Arany János Művelődési Központban május 26-án.
Read More