Bűnmegelőzési tanácsadást tartottak a Piactéren
A Kecskeméti Rendőrkapitányság Eljárást Gyorsító és Megelőzési Alosztálya április 10-én délelőtt a „Házhoz megyünk”, illetve a Bike Safe (bűnmegelőzési) programmal kapcsolatban tartott tanácsadást Tiszakécskén a Piactéren.

A tanácsadás fókuszában a vagyonvédelem, az online biztonság és a Bike Safe – a kerékpárok, vagyis a vagyontárgyak védelme érdekében létrehozott országos kerékpár regisztrációs adatbázis – bemutatása állt az érdeklődők számára.

A délelőtt során sokan érdeklődtek a rendőrség standjánál a tiszakécskei Piactéren, ahol a szervezők készségesen nyújtottak tájékoztatást mindenkinek.

szöveg és fotók: Kécskei Krónika
A cikkben található szöveg és fotók szerzői jogvédelem alatt állnak és a Kécskei Krónika tulajdonát képezik, felhasználásuk engedélyköteles!
A Bűnmegelőzési tanácsadást tartottak a Piactéren bejegyzés először Kécskei Krónika-én jelent meg.
