Fényesen csillog az ezüstérem férfi kézilabdázóink nyakában
A Balogh Tészta TVSE férfi kézilabdacsapata a Bács-Kiskun vármegyei másodosztályú bajnokságban május 15-én a KARC csapatát fogadta és a 14-14-es döntetlennel eldőlt, hogy a második helyen végez a bajnoki tabellán.

A pénteki mérkőzésen a Városi Sportcsarnokban a tiszakécskei csapatban Lénárt Zsolt, Balog László, Lénárt Róbert, Dobos Zsolt, Szerencse Tibor, Gondi Martin, Bagaianu Alexandru, Lingurár Attila Martin, Polovics István Marcell, Góg Mihály és Bagi László Martin léptek pályára.

A mérkőzés 100 néző előtt, kiváló hangulatban zajlott. A meccs után a tiszakécskei csapat tagjainak, valamint Kecskés András és Stinner Ferenc edzőknek Járdi Ádám a Bács-Kiskun Megyei Kézilabda Szövetség elnöke adta át az érmeket.

A bajnokság első helyén az IMB SE, a második helyen a Balogh Tészta TVSE, a harmadik pozícióban pedig a Bácsalmási PVSE zárt.
Szép volt fiúk! Hajrá Kécske!
szöveg: Sánta László, fotók: Sipos Bence
A cikkben található fotók szerzői jogvédelem alatt állnak és a Kécskei Krónika tulajdonát képezik, felhasználásuk engedélyköteles!
