,,Egy gyermek-egy virágpalánta”
A Föld napja keretein belül szervezte meg az ,,Egy gyermek – egy virágpalánta” programját a Templom téri óvoda.

Az eseménynek köszönhetően borult virágba a Templom téri Óvoda udvara. Kezdeményezésünknek nem csak a most óvodába járó, hanem a leendő óvodások is aktív részesei lehettek. A gyermekek gyönyörű virágokkal érkeztek erre a napra és külön szívmelengető érzés volt, hogy nem csak magukra gondoltak, hanem arra is, hogy mindenkinek jusson ültetni való – tájékoztatta a Kécskei Krónikát Jekkel Judit az óvoda telephelyvezetője.
Programunk nem jöhetett volna létre a szülői támogatások, illetve néhány helyi vállalkozó felajánlása nélkül!

Köszönjük szépen a virágföldeket és a balkonládákat a Mini Agro Centrum Tiszakécskének, a Piactéri gazdaboltnak, a Plus Marketnek, a Goods Market Tiszakécskének, valamint a Family Market Tiszakécskének – emelte ki Jekkel Judit.

szöveg és fotók: Kécskei Krónika
A ,,Egy gyermek-egy virágpalánta” bejegyzés először Kécskei Krónika-én jelent meg.
