Jó ütemben haladnak a munkálatok az Egészségügyi Központban

Mint arról hírportálunkon korábban beszámoltunk; elkezdődött a lift kialakítása az Egészségügyi Központban. A Kécskei Krónikának május 7-én a kivitelező B+S

Read More